٢٠٠‌واگن در راه مترو مشهد

درحال حاضرسرویس‌دهی خط یک مترو مشهد با ۶٠‌واگن و سرفاصله ٧‌دقیقه‌ای در حال انجام است، با این حال اضافه‌شدن واگن‌های این خط تأثیرات زیادی مانند کاهش هدوی و نگهداری راحت‌تر قطارها و. را در پی خواهد داشت، در این راستا مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد نیز از درخواست مدیریت شهری به وزارت کشور، برای ٢٠٠‌واگن خط یک و ٣ مترو خبر داد.

مشهد امروز

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای
کسب درآمد

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اورداپ کام فروشگاه شاپ خرید آموزشگاه حرفه ای برنامه سازی بدون کدنویسی شعر پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان DJALIFARAZ OFFICIAL WEB ماشین های اداری اسپرت موبایل شتاب فلزیاب یزد دانلود رایگان انشاه عینی جنگل گسترش شعر عشق شوری در نهاد ما نهاد داره چشمات کار میده دستم آهای خانوم با شما هستم کاشکی یکمی کاشکی ، فکر من باشی اصلا حال دلم خوش نیس کشتی منو تو کشتی دیوونه عاشقتم دیوونه که فحش نیست یدونه باشی یا تو یا هیچ همه می پرسن این دختره کی هس چشمو گوش بسته نیست مصل تو هیچ متن اهنگ روزون خاش عمران طاهری خرید اینترنتی مانتو از طومار کوشک جلالی ام اس کوتاهی مو توسط استادکار همراه توضیح بازنویسی یک حکایت از بوستان دانلود رایگان فیلم سنگ صبور گلشیفته فراهانی با زیرنویس فارسی درمورد زندگی علامه حلی چه ویژگی هایی داشت که به دیدارامام زمان رفت